Serwis samochodowy

Olsztyn - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu

Auto serwis Olsztyn

auto serwis olsztyn

Twój samochód potrzebuje szybkiej naprawy? A może dopiero jesteś w trakcie zakupu swojego pierwszego auta i potrzebujesz sprawnego przeglądu? Nasz auto serwis w Olsztynie to najlepsze miejsce do jakiego możesz trafić! Poniżej opisaliśmy niektóre z oferowanych przez nas usług.

Diagnostyka komputerowa - Olsztyn

Jedną z najlepszych metod, aby sprawdzić usterki niewidoczne na pierwszy rzut oka, to właśnie diagnostyka komputerowa samochodu. Sprawdza się idealnie w momencie, kiedy nie jesteśmy w stanie znaleźć usterki. Usprawnia szybkie zlokalizowanie oraz usunięcie usterki. Stoisz właśnie przed zakupem nowego samochodu? Spokojnie! Polecamy skorzystać z naszej diagnostyki komputerowej w Olsztynie, aby mieć pewność dobrego wyboru bez potrzeby demontażu jakiejkolwiek części. Wykorzystanie komputera pokładowego, podłączenie go do komputera i porównanie parametrów układów oraz zaworów, daje nam większe możliwości w diagnostyce samochodów w naszym serwisie.

Sprawdź dojazd!

Wymiana filtrów i oleju

Wymiana filtrów i oleju to istotna kwestia dla optymalnej pracy silnika. Najlepiej dobrze jest działać według zaleceń producenta. Jednak należy także zwrócić uwagę na to jak eksploatowany jest samochód i ile tysięcy kilometrów zostało pokonanych. Średnio w samochodach olej jest wymieniany co 15-20 tys. km. W naszym serwisie pomożemy z wymianą i wyborem odpowiedniego oleju. W tym samym czasie powinny zostać wymienione również filtry paliwa i powietrza w samochodzie. Najczęściej jednak następuje to w momencie problemów z samochodem.

Skontaktuj się z nami!

Ustawienie kół

Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa jazdy ważną rolę odgrywa prawidłowe ustawienie kół w samochodzie. Badanie geometrii kół powinno być wykonywane przynajmniej raz w roku lub przy wymianie kół, obowiązkowo dla każdego kierowcy.

Wymiana amortyzatorów

Amortyzatory również odgrywają ważną rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa na drodze, a także wpływają na jakość prowadzenia samochodu. Wpływają na przyczepność podczas zakrętów oraz hamowania. Kiedy się zużyją nie zapewniają już stałego kontaktu z podłożem, dlatego ważne jest, aby pamiętać o wymianie w odpowiednim momencie. O zużyciu świadczą m.in. częsta aktywacja ABS podczas hamowania oraz długie i głębokie bujanie się nadwozia pokonując wyboje i dziury na drodze. Zgłoś się do na od razu, jeśli przydarzy Ci się to podczas jazdy!

Pozostałe usługi

W naszym serwisie oferujemy także inne usługi. U nas można dokonać również napraw w zakresie:

  • naprawy hamulców
  • naprawy układu wydechowego
  • naprawy układu jezdnego
  • kompleksowe przygotowanie auta do rejestracji

Nasz auto serwis w Olsztynie to miejsce, w którym dbamy o potrzeby klienta i dokładamy wszelkich starań, aby każdy otrzymał odpowiednią pomoc. Jeśli potrzebujesz pomocy, a może masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy. Zapraszamy!